„W przedszkolu było super na 122, powtórzyć chciałbym tamte dni jeszcze jeden raz…”.

Dzień 23.06.2021 r. był dniem bardzo wyjątkowym, uroczystym i wzruszającym, bowiem odbyła się uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły. Cztery lata w przedszkolu szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

  Panie Ela i Asia  przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Był taniec z chustą animacyjną do melodii piosenki „ To były piękne dni” Haliny Kunickiej wiersze oraz piosenki.

Na pamiątkę tego wydarzenia wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książek, życząc wszystkim wspaniałych wakacji. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań ze strony Pani Dyrektor, nauczycielek oraz Rodziców, którzy nie kryli wzruszenia.

Po części oficjalnej zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.