„Jesień, jesień plony niesie, jesień kolorowa…”- IV Wielkie „Jesienne Rymowanie”.

„Spróbuj pokochać jesień z jej niesamowitymi urokami. Spójrz ile piękna niesie obdarzając Cię nowymi dniami…” taką właśnie tematyką wierszy, wierszy o jesieni, dzieci z Grupy Czerwonej powitały wszystkich zebranych i tym samym rozpoczęły czwartą już edycję konkursu recytatorsko – wokalnego pt. „Jesienne Rymowanie”, który 22 listopada odbył się w naszym przedszkolu. W uroczystości tej brały udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, którym partnerowali rodzice, rodzeństwo i kuzynostwo. Osoby. które zgłosiły swoje uczestnictwo w konkursie miały za zadanie przygotować wiersz o tematyce jesiennej i według własnego pomysłu interpretować tekst. Co niektórzy, czując się lepiej w występach wokalnych, przygotowali piosenki, które swą melodyjnością rozruszały całą publiczność. Chociaż aura za oknem sprzyja oczekiwaniu na zimę, to profesjonalnie przygotowane występy, oraz piękne, wielobarwne stroje sprawiły, że nasz przedszkolny hol, który mienił się od jesiennych kolorów, przypomniał nam wszystkim jak piękną i ujmującą porą roku jest jesień. „Jesienne Rymowanie” zakończyło się rozdaniem pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków w postaci kolorowanek tematycznie związanych z jesienią.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom naszego przeglądu, którzy swoimi występami przyczynili się do tak twórczego i radośnie spędzonego południa. Gratulujemy odwagi! Do zobaczenia za rok!