Pożegnania nadszedł czas! – uroczystość w grupie Czerwonej.

Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno

A nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno

Patrzymy na nią z żalem tak, a w oczach pełno łez

Jesteśmy znowu w sali, gdzie wspomnień tyle jest…

Tak śpiewały dzieci z grupy Czerwonej w poniedziałek 27 czerwca żegnając się z ukochanym przedszkolem.

Ten dzień był przepełniony wieloma emocjami od radości z otrzymanych dyplomów i nagród, po wzruszenie, smutek i łzy. Tak to już w życiu jest, że wszystko się kiedyś kończy – beztroskie lata przedszkolne również. W tym roku odchodzi od nas 8 osób. Zosia, Kinga, Wojtuś, Kubuś, Alanek, Wiktorek i Hubercik rozpoczną we wrześniu naukę w szkole, natomiast Krzyś w innym przedszkolu.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która powitała zgromadzonych gości, podziękowała rodzicom za życzliwość i wszelką pomoc, życzyła absolwentom sukcesów w szkole i udanych wakacji, po czym podziękowała nauczycielkom i asystentkom za cały rok pracy. Następnie dzieci zaprezentowały występ słowno-muzyczny.

Po części artystycznej wręczono absolwentom dyplomy i nagrody książkowe. Rodzice otrzymali podziękowania za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wszelkie dodatkowe działania na rzecz grupy i przedszkola.

Naszym Kochanym Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w nauce. Zdobywajcie nową wiedzę i umiejętności, które są niezbędne w życiu każdemu człowiekowi. Życzymy, abyście na swojej drodze spotkali dobrych, życzliwych ludzi, a w nowych szkołach poznali fajnych kolegów i koleżanki.

Wam drodzy Rodzice dziękujemy za zaangażowanie, współpracę, życzliwość i dobre słowo, za to, że zawsze mogłyśmy na Was liczyć.

ŻEGNAJCIE, ODWIEDZAJCIE NAS I ZAWSZE MIŁO NAS WSPOMINAJCIE!